Kávovary La Pavoni

O nás

Firmu Automatic Chrudim s.r.o. jsme založili v roce 1996. Zpočátku jsme se zabývali provozem několika nápojových automatů na veřejných místech, jako jsou nádraží, nemocnice, obchodní domy, a to především ve východních Čechách. Postupně jsme získali zkušenosti a kontakty a nabídku jsme rozšířili o prodej a pronájem dalších nápojových automatů a nově i potravinových automatů po celé ČR.

Od roku 2005 jsme se zaměřili na italskou značku la Pavoni. Tento výrobce vyrábí kvalitní  pákové kávovary do kaváren a restaurací a také malé kávovary do domácností a pro kanceláře. V roce 2017 jsme s touto společností uzavřeli smlouvu o zastoupení značky la Pavoni pro ČR.

Spolupráce s italským partnerem probíhá na vysoké úrovni. Kávovary jsou spolehlivé, nemají poruchy, jsou kvalitně zpracované. a dělají jedinečné espresso. Fungují rychlé dodávky náhradních dílů. Kávovary mají design ve stylu italského retra, a proto jsou velice oblíbené mezi zákazníky. V domácnostech patří k ozdobám kuchyně.

V současné době také patříme mezi oficiální dovozce světoznámé italské kávy LAVAZZA včetně příslušenství, belgické kávy Barry Callebaut a kávy německé firmy Satro. Mezi automaty a kávovary, které dovážíme patří tyto značky: Lavazza, Jura, la Pavoni, Rhea Vendors, Necta a další. Zaměřili jsme se také na prodej výdejníků firmy Cosmetal, Bravilor Bonamat.

Sídlíme v Chrudimi, kde je umístěno vedení firmy a centrální sklad. Odtud zajišťujeme dodávky automatů, ingrediencí, kávy a kávovarů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis nápojových automatů a kávovarů po celé České republice. V případě dlouhodobější opravy pro vás zajistíme náhradní kávovar. V případě vašeho zájmu a při splnění našich podmínek vybavíme vaši kavárnu nebo restauraci kávovarem, nádobím k přípravě teplých nápojů a reklamou k podpoře prodeje. Kávovary pak pravidelně kontrolujeme našimi servisními techniky a na naše náklady. Hlídáme kvalitu espressa, hygienické čištění a filtraci tak, aby bylo z kávovaru podáváno to nejkvalitnější espresso.

Zaměstnáváme celkem 10 pracovníků. Prostřednictvím našich obchodních a servisních středisek v Chrudimi a Praze působíme po celé České republice. Mezi naše zákazníky patří hotely, penziony, restaurace, kavárny, cukrárny, kadeřnictví, zaměřujeme se také na kanceláře, podniky a domácnosti.

Připravili jsme pro vás showroomy v Praze a Chrudimi, kde si můžete prohlédnout všechny naše kávovary a ochutnat naši kávu. Máme zájem na tom, aby byli zákazníci spokojeni s kvalitou kávy z našich kávovarů a rádi se vraceli do svých oblíbených kaváren, cukráren, restauarcí pochutnat si na kvalitním espressu.

Showroom Chrudim

Showroom Praha

 

Našim cílem je zajistit prodej kvalitní kávy, tak aby byla pro zákazníky opravdovým prožitkem.

V roce 2014 jsme spustili nový internetový obchod www.cafeclub.cz, kde si můžete objednat oblíbenou kávu, kávovar, příslušenství ke kávě nebo náhradní díly ke kávovarům. V poslední době jsme rozšířili sortiment o latté, cappuccina, čokolády, mléka, čaje a další výrobky.

V rámci věrnostního programu máte možnost získat mnoho slev a výhod v podobě přednostních akčních nabídek. Rychlost dodání, kvalitní káva a kávovary, zajištění servisu kávovarů a ochotná pomoc při výběru jsou nejdůležitější důvody pro nákup na e-shopu www.cafeclub.cz.

Proč koupit kávovar La Pavoni?

  • Tradice kvalitních italských kávovarů
  • Poutavý retro design
  • Jednoduchá obsluha
  • Nízká spotřeba a levný provoz kávovaru
  • Tradiční chuť pravého italského espressa
  • Rychlé dodání do 24 hodin
  • Servis kávovarů po celé ČR
  • Možnost dodání speciálně vypražené kávy
  • Pákové kávovary a náhradní díly skladem
  • K dispozici technická pomoc a informace